SALONY OPTYCZNE KLIZA

Nasza historia

 

Różne są pasje. Niektórzy uwielbiają biżuterię, inni samochody, a naszą miłością są okulary. Połączenie tej właśnie pasji, wiedzy, chęci rozwoju oraz przekonania, że okulary podnoszą komfort życia, a także mogą zdobić, a nie stanowić tylko szary dodatek, doprowadziło do otwarcia pierwszego salonu w Lubartowie – pod nazwą Zakład Optyczny Bożena Kliza. 

1987

PIERWSZY SALON W LUBARTOWIE

Decyzja ta okazała się trafna. Punkt świetnie funkcjonował, do chwili pojawienia się na świecie najstarszej córki założycielki firmy. Fakt ten zadecydował o przeniesieniu firmy bliżej rodzinnego domu i tak w marcu 1991r powstał pierwszy salon w Świdniku. 

1991

PRZENIESIENIE SALONU DO ŚWIDNIKA NA UL. NIEPODLEGŁOŚCI 8

2002

OTWARCIE DRUGIEGO SALONU NA UL. NIEPODLEGŁOŚCI 18

2006

OTWARCIE SALONU W GALERII VENUS

2010

OTWARCIE PIERWSZEGO GABINETU

W 2010 roku zarażona pasją mamy do zespołu dołączyła córka właścicielki wnosząc do firmy nowe pokłady energii. Oferta poszerzona została o badanie wzroku.

2014

OTWARCIE SALONU W OUTLET CENTER W LUBLINIE

Obecnie posiadamy cztery salony optyczne, dwa gabinety i wielką ochotę na dalszy rozwój. Od momentu powstania, do dnia dzisiejszego kierujemy się tymi samymi wartościami – najwyższą jakością obsługi klienta i oferowanych usług, dlatego też nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i pracujemy z najlepszymi, na najlepszych produktach.

 

Naszą misją jest podnoszenie komfortu oraz jakości życia klientów poprzez prawidłową korekcję wzroku.

 

 

 

ZESPÓŁ
 

POZNAJ LUDZI, KTÓRZY ZADBAJĄ O TWÓJ KOMFORT WIDZENIA